Schody zewnętrzne

[vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text el_class=”tekst20″]

Schody zewnętrzne

Najbliższe otoczenie naszego domu to jego najlepsza wizytówka. Elewacja, taras, ogród, a także alejki oraz prowadzące do wnętrza schody zewnętrzne na przykład schody metalowe to elementy, które składają się na aranżację przydomowej przestrzeni, nadając jej wymarzony styl i estetyczny wygląd. Schody zewnętrzne muszą być solidne i wytrzymałe, prezentować się nienagannie i perfekcyjnie pasować do innych składników okolicznego krajobrazu. Dlatego warto postawić na materiał, który jest nie tylko doskonały pod względem użytkowym, ale także pozwala na stworzenie spójnej i estetycznej aranżacji, a przy tym jest łatwy i szybki w montażu.

Prezentowane w naszej ofercie elementy konstrukcyjne doskonale sprawdzają się w trakcie użytkowania, są wyjątkowo funkcjonalne i świetnie znoszą działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Zewnętrzne schody metalowe, dostępne w tej kategorii, to możliwość wyboru spośród kilku najpopularniejszych modeli. Wszystkie wykonywane są z pierwszej klasy surowców, co przekłada się na bardzo dobre parametry techniczne gotowych wyrobów.

Zastosowanie schodów zewnętrznych

Nasze zewnętrzne schody metalowe są chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ważna jest lekkość całej konstrukcji oraz możliwość jej szybkiego montażu. Ich dużym atutem jest fakt, iż przygotowana oferta zawiera opcję zamówienia stopni w różnych szerokościach oraz ilościach. Pozwala to na doskonałe dopasowanie zamawianego elementu do jego projektowanego przeznaczenia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz złożenia zamówienia na solidne i wytrzymałe, zewnętrzne schody metalowe.

Schody metalowe

Schody metalowe możemy coraz częściej spotkać w domach, firmach jak i w obiektach użyteczności publicznej. Schody te cieszą się dużym powodzeniem zaraz po schodach drewnianych i schodach na beton.

Zalety schodów metalowych

Właściwy dobór konstrukcji schodów metalowych ma duże znaczenie dla komfortu ich użytkowników. Materiały, które wykorzystujemy są wyjątkowo funkcjonalne, doskonale znoszą działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych i są odporne na eksploatację. Mają dużą nośność i się nie wypaczają, co pozwala zaspokoić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Do produkcji schodów metalowych najczęściej wykorzystuje się takie surowce jak stal nierdzewna, stal ocynkowana i stal kwasoodporna. Z roku na rok zainteresowanie schodami zewnętrznymi metalowymi w zasadzie wzrasta. Schody wykonane z tychże materiałów stanowią ciekawą alternatywę dla wszelkiego rodzaju schodów nowoczesnych wykonanych z innego tworzywa i świetnie sprawdzają się w różnych przestrzeniach.

Należy zatem pamiętać, że metal cechuje najwyższa odporność na działanie niekorzystnych czynników, mowa tu o wysokiej wilgoci, dużym promieniowaniu UV jak też wysokich temperaturach. Te właśnie właściwości i dodatkowo solidne wykonanie są gwarancją na satysfakcjonujące użytkowanie przez kilkadziesiąt lat. Schodów metalowych nie musimy konserwować ani specjalistycznie zabezpieczać , tak jak wymagają tego schody drewniane.

Schody metalowe Zakki

Następna ważna zaleta to plastyczność materiału, która pozwala na komponowanie metalu z innym surowcem, np. z drewnem czy szkłem hartowanym. Dzięki temu schody metalowe zewnętrzne doskonale wpasowują się w otoczenie, tworząc z nim spoistość i zgodną całość. Cechuje je niemal bezgraniczna możliwość aranżowania.

Kolejna cecha to łatwy i szybki montaż, czego nie możemy powiedzieć o schodach z drewna czy z kamienia, które potrzebują znacznie więcej pracy i czasu. Schody metalowe są znacznie lżejsze aniżeli konstrukcja żelbetowa czy drewniana.

Schody metalowe są też tańsze niż ich drewniane czy kamienne odpowiedniki.

Jest to bardzo dobre rozwiązanie na długie lata.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_gallery type=”image_grid” images=”1599,1600,1605,1606,1608,1609,1610,1612,1614,1615,1618,1619,1620,1621″ img_size=”196×196″ column_number=”3″ grayscale=”no” images_space=”gallery_with_space”][qode_button_v2 target=”_self” font_weight=”700″ hover_effect=”” gradient=”no” text=”Zobacz więcej zdjęć” link=”https://astra.zakki-schody.pl/galeria/galeria-schody-zewnetrzne/” color=”#ffffff” background_color=”#b10000″ font_size=”19″][/vc_column][/vc_row][vc_row css_animation=”” row_type=”row” use_row_as_full_screen_section=”no” type=”full_width” angled_section=”no” text_align=”left” background_image_as_pattern=”without_pattern”][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Przewiń do góry